Sutartys ir kiti dokumentai

Primename, kad nuo 2018 spalio 1 d. elektros energiją tiekia visuomeninis tiekėjas UAB „Ignitis“. Jeigu norite pasirinkti kitą nepriklausomą elektros energijos tiekėją, kviečiame apsilankyti https://www.pasirinkitetiekeja.lt/.

Atkreipiame jūsų dėmesį:

  • jei įsigijote gyvenamosios paskirties objektą ir norite sudaryti elektros energijos sutartį, prašome kreiptis į visuomeninį tiekėją UAB „Ignitis“ arba pasirinkti nepriklausomą tiekėją.
  • jei norite nutraukti sutartį gyvenamosios paskirties objektui, prašome kreiptis į savo elektros energijos tiekėją, su kuriuo esate sudaręs sutartį.

Sutarties bendrąsias sąlygas galite rasti čia:

VERT informacija

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba yra parengusi Lietuvai pritaikytų klausimų ir atsakymų sąrašą. Tokiu būdu siekiama energijos vartotojus geriau informuoti apie jų teises bei atsakyti į dažniausiai jiems iškylančius klausimus, pateikti aktualią, tikslią, išsamią ir suprantamą informaciją, nepriklausomai nuo vartotojo turimos patirties ir žinių elektros energijos ir gamtinių dujų srityje.

Minėtą klausimų ir atsakymų sąrašą galite rasti čia.

Nutraukiamos elektros sutartys

Siekdami užtikrinti, kad elektros tinklas būtų išnaudojamas optimaliai, nuolat peržiūrime neaktyvias elektros energijos pirkimo – pardavimo sutartis.

Sutartis gali būti nutraukta laikantis elektros energijos tiekimo ir naudojimo taisyklių, kai:

  • klientas elektros energijos nenaudoja 36 mėnesius iš eilės;
  • elektros energijos tiekimas ir (ar) elektros energijos persiuntimas buvo nutrauktas dėl kliento kaltės ir neatstatytas ilgiau nei 6 mėnesius;
  • klientas padaro esminį sutarties pažeidimą.

Nutraukiamų elektros sutarčių sąrašą galite rasti čia